CsMd-Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

CsMd-Forum

Bun Venit pe CsMd !

AcasaPortalGalerieCăutareÎnregistrareConectare

Facebook va disparea?

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
^^AntraX^^:)
Moderator
Moderator
^^AntraX^^:)

Reputatie : 0
Data registrari : 08/10/2011
Virsta : 24
De unde esti : Galati,Romania

Facebook va disparea? Empty
MesajSubiect: Facebook va disparea?   Facebook va disparea? Icon_minitimeDum Oct 09, 2011 1:31 am

”Nu plecăm, nu facem decât să începem”, spun cei de la Facebook.

Zvonul ar fi putut fi lansat de site-ului satiric Weekly World News, care spunea că ”Facebook va sfârşi pe 15 martie!”, citând pretinse declaraţii ale tânărului Mark Zuckerberg, cel care a înfiinţat reţeaua de socializare, la o aşa-zisă conferinţă de presă, în cursul căreia el ar fi explicat că ”stresul produs de gestionarea acestei societăţi mi-a ruinat viaţa”.

Zvonul s-a răspândit pe reţelele sociale Twitter şi Facebook, acesta din urmă având peste o jumătate de miliard de utilizatori activi. Episodul intervine în contextul în care tot mai multe indicii apar în legătură cu posibila intrare a Facebook la Bursă anul viitor, operaţiunea putând fi una din cele mai mari de acest fel organizate vreodată.
Sus In jos
https://www.facebook.com/theelementrecords
Admin
Admin
Admin
Admin

Reputatie : 3
Data registrari : 04/10/2011
Virsta : 24
De unde esti : Moldova

Facebook va disparea? Empty
MesajSubiect: Re: Facebook va disparea?   Facebook va disparea? Icon_minitimeDum Oct 09, 2011 1:43 am

^^AntraX^^Smile a scris:
”Nu plecăm, nu facem decât să începem”, spun cei de la Facebook.

Zvonul ar fi putut fi lansat de site-ului satiric Weekly World News, care spunea că ”Facebook va sfârşi pe 15 martie!”, citând pretinse declaraţii ale tânărului Mark Zuckerberg, cel care a înfiinţat reţeaua de socializare, la o aşa-zisă conferinţă de presă, în cursul căreia el ar fi explicat că ”stresul produs de gestionarea acestei societăţi mi-a ruinat viaţa”.

Zvonul s-a răspândit pe reţelele sociale Twitter şi Facebook, acesta din urmă având peste o jumătate de miliard de utilizatori activi. Episodul intervine în contextul în care tot mai multe indicii apar în legătură cu posibila intrare a Facebook la Bursă anul viitor, operaţiunea putând fi una din cele mai mari de acest fel organizate vreodată.
'

Nu prea imi place facebookul Smile
Sus In jos
http://assassin-creed.ucoz.ro/

Facebook va disparea?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» CsMd A apraut pe Facebook!!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
CsMd-Forum  :: CsMd :: General :: Noutati-